Příběh naší kapely
Ze zkušebny až na pódium

Členové

Alex "Sašánek" Fedorov - zpěv, kytara
Alex "Sašánek" Fedorov - zpěv, kytara

GEAR:

Gibson Les Paul Studio
Bach Les Paul
Marshall JCM 900
Marshall 1960A SJ

Václav "Filek" Lochman - baskytara
Václav "Filek" Lochman - baskytara

GEAR:

Yamaha, Cort
Hartke HA3500
Ampeg SVT 410HE

Tomáš "Balů" Baloun - sólová kytara, zpěv
Tomáš "Balů" Baloun - sólová kytara, zpěv

GEAR:

Ibanez S920 Premium

Jackson Kelly
Marshall JVM 410H
Marshall 1960A

Honza "Jendís" Štolba - bicí nástroje
Honza "Jendís" Štolba - bicí nástroje

GEAR:

SONOR Force 3007

činely Zildjian
DW 5000 basspedal


...........jak už jste si mohli přečíst na úvodní stránce - kapelu založili Saša a Filek pod vlivem plzeňského ležáku. Pojmenovali ji SEPTIC PEOPLE. No jo ale ve dvou to jde blbě. A tak začali shánět další parťáky. Prvního koho oslovili byl nejskvělejší, nejtalentovanější, největší, nevyléčitelný fanoušek metalu, rocku a vlastně všech žánrů, milovník bagrů a největších sestav bicích v Plzeňském kraji bubeník Honza "Jendís" Štolba. Takže už jsme byli tři - Saša se chopil doprovodné kytary a zpěvu, Jendís - bicích a Filek? Jelikož byl fenomenální houslista zbyla na něj ta basa! Do klasický sestavy ale potřebovali ještě sólovýho kytaristu a jak to bývá přes známý se ke klukům dostal talentovaný kytarista, nevyléčitelný fanoušek Zakka Wylda - Honza "Zakk" Kolomazník. No a sestava byla kompletní.


  ............... v roce 2010 se skupina sehrála během měsíce června a stihla první koncert, který proběhl v červenci/2010 v Postřekově. V roce 2010 vydáváme naše první album a to "Má To Říz". První album obsahuje písně jako "Pivečko z naší pivnice", "Kájina" , "Pivní Medvídci", "Rock Poprvé" , "Kamenící". Mezi roky 2010 - 2012 pravidelně koncertujeme. Zúčastňujeme se akcí jako Tarock, Basinfirefest, Chodrockfest. Rok 2012 se nese ve znamení natáčení naší druhé desky "Jdou Do Hlav". Desku vydáváme oficiálně u vydatelství AVIK. Desku jsme stejně jako první natočili u našeho mistra zvuku Václava Váchala ve Studiu Kdyně. Druhá deska obsahuje hity jako "Jdou Do Hlav" (ke které jsme natočili i pilotní videoklip s Allanem Šubertem), Eleonor Von Mustang, Mraveneček, La Komediante atd. Na CD také hostují Tomáš Hrbáček z Harleje a Václav Bláha z Divokýho Billa. Musíme ještě zmínit, že v roce 2012 jsme se přihlásili do soutěže o vytvoření hymny pro FC Viktorii Plzeň - pro kterou jsme složili píseň "Červená a Modrá" - píseň se dostala až do finále. Od té doby se stala součástí našeho repertoáru a vždycky si ji s námi na koncertech rádi zazpíváte!

   Roky 2013, 2014, 2015 se nesly ve znamení koncertování na festivalech, klubech nejen v rámci Plzeňského kraje, ale např. i jako host skupiny Alkehol jsme objeli celou Českou republiku a malý kousek Slovenska. Všude jsme se setkali s pozitivními ohlasy což nás motivovalo v další chuti tvořit pro Vás rockovou muziku.

   V roce 2014 jsme vydali singl "Zlatá Klec", k týhle super písničce jsme natočili i videoklip opět ve spolupráci s Allanem Šubertem. Ná Vánoce 2014 jsme ještě stihli natočit Vánoční píseň a videoklip "Zimní Noc".

   Rok 2016 jsme odstartovali ve studiu Kdyně, kde pro Vás točíme 3. řadovou desku. Takže checkujte stránky, facebook, bandzone, youtube ať o nic z našeho zákulisí nepřijdete.