PŘÍPRAVA TOUR, ŠANCE PRO KAPELY A NATÁČENÍ NOVÉHO KLIPU 25.3.2017!!!

19.03.2017

Přááátelé a je to tady..CD se nezadržitelně prodává a my připravujeme dubnové a květnové 7let v Bidetu TOUR po západních Čechách.. brzy zveřejníme termíny!
start 7.4. v Přešticích ve stodole a pokračujeme Klatovy, Domažlice, Plzeň, Tachov, Spálené Poříčí a Praha..
Pro všechny kapelky a hudební tělesa: Kdo si chce zahrát a provětrat svůj vercajk, votočit volume doprava POZOR, místa pro hosty jsme ještě neurčili a je volné, pište na septicpeople@seznam.cz a dáme Vám vědět aaaa můžeme se vidět na vybraných koncertech :-)
A hezky popopřadě aby toho nebylo málo...zároveň zveme veřejnost, členy kapel, fanoušky, kamarády, holky, kluky na natáčení nového videoklipu do Klubu Moskyto v Domažlicích..start sobota 25.3.2017 v 16:00!!kdo se chce stát budoucím hercem, hvězdou zkrátka jakkoliv se zviditelnit přijďte si to užít..BUDE TO PAŘBA a u toho nesmíš chybět!!! Je důležité přijít včas a přinést dobrou náladu, abychom vše zvládli napsat nám dopředu na mail septicpeople@seznam.cz Kapacita omezena!!!!
V neposlední řadě si užijte novou píseň Zmrskací znového alba - kterou Vám dáváme zdarma k poslechu. V písni zní nezaměnitelný hlas Ota Hereš ze skupiny ALKEHOL ORIGINAL !!!