Novinky

Sašánek na natáčení Rockparády!

21.5. 2020

Dnes jsme opět navštívili Kůsovkovo studio, kde jsme natáčeli červnový díl TV Rockparády, který poběží na TV Óčko Star a bude i ke shlédnutí online. Budeme potřebovat Vaši podporu, tak doufáme, že nás v tom nenecháte! Septic s Vámi! 

29.5. zahrajeme v Dolanech s Trautenberkem!

21.5. 2020

Ahoj Septicfans! Máme tady jednu horkou novinku! Kluci a Anča z Trautenberku jsou neskutečně nadržený na hraní a narychlo domluvili akci na koupališti v Dolanech a oslovili nás, abychom jim předskočili. Nešlo odmítnout a my se neskutečně těšíme! Ale pozor! Akce je jen pro 300 lidí! Info o předprodeji, který startuje zítra, najdete v události. Septic s Vámi! 

Nový singl Hokejová!!!

20.5. 2020

Ahoj Septicfans! Máme tady pro Vás druhý song, který jsme v březnu natáčeli v Mercury Studio u našeho kamaráda Roman Masha Šandor, který přiložil ruku k dílu i jako producent a jeho vliv je tam ohromně znát. Byla to skvělá spolupráce a moc se těšíme na podzimní natáčení našeho nového alba. Berte tento song jako poděkování Vám fanouškům za to, že jste celých těch 10 let s námi a i díky tomu může být Septic s Vámi! Je to vlastně i takové malé povzbuzení, za to, že právě teď nemůžeme trávit večery u mistrovství světa, které mělo probíhat a dva měsíce jsme téměř nic nesměli. Tak na nic nečekejte a užijte si klobásu s pivem a panáky aspoň takto! :-) Ještě se sluší poděkovat člověku, který toto super lyric video vytvořil. Je to náš dobrý kamarád Ondřej Mašek, který nám režíroval i poslední videoklip Až jednou :-). Prosíme o maximální sdílení a hodnocení do komentářů

Sašánek na Rock Radiu dnes!

19.5. 2020

Tak nezapomeňte si dnes naladit Rock Rádio! Od 20:00 bude Sašánek mluvit s Kůsovkou v pořadu Rock Music a premiérově uslyšíte singl Hokejová! Septic s Vámi! 

Septic People na rádiích po celé ČR a premiéra Hokejové

18.5. 2020

Zdravíme z Prahy, kde jsme právě dotočili pořad Rock Music u Kůsovky. Takže zítra ve 20:00 si nalaďte Rock Radio, případně i jiné stanice. Můžete se těšit i na premiéru nového singlu Hokejová! Septic s Vámi! 

Začínáme hrát!!!

16.5. 2020

Ahoj Septicfans! Konečně nám situace umožňuje začít opět s hraním! Náš první letošní koncert proběhne již za dva týdny 30.5. v Chlumčanech, kde zahrajeme s kapelou Brufen! Doufáme, že jste stejně hladový jako my a sejde se nás tam rovných 300! Zároveň to bude naše premiéra s novou scénou a propracovanou show, na které makáme přes půl roku a zatím jsme ji nemohli nikde představit. Budete koukat. V nejbližší době zveřejníme další potvrzené akce. Moc se na Vás těšíme! Septic s Vámi!

Nový rozhovor na musicgate.cz!!!

15.3. 2020

Ahoj Septicfans! Máme tu pro Vás rozhovor, který vyšel na musicgate.cz! Paní reportérka Míča kluky pěkně vyzpovídala a Luděk Blovský to všechno nafotil, tak se pojďte podívat, jak se s tím kluci poprali 

ODKAZ NA ROZHOVOR

Nový singl 10 let!!!

15.3. 2020

Premiéra nového singlu 10 let je tady! 

Reportáž + fotky z natáčení ve studiu na musicgate.cz

14.3. 2020

Trocha rozptýlení od současné situace s Koronavirem.. Na domácí klidné chvíle čtení o natáčení songů a brzy vyjde i rozhovor.. Jednoznačně můžeme říct, že jde o naše nejlepší nahrávky !!! Opatrujte se, Septic s Vámi !!! Již brzy zveřejníme první song !!! 

ODKAZ NA REPORTÁŽ + FOTKY

Natáčení ve studiu Mercury

8.3. 2020

Hotovo!
Dnes jsme opustili nahrávací studio Mercury, kde nás pár dní pan producent Masha sekýroval a vyždímal z nás maximum. Za pár dní již zveřejníme jeden ze dvou singlů, který jsme natočili! Máte se rozhodně na co těšit. Navíc nás dnes navštívili redaktoři z musicgate.cz a nafotili pro Vás fotky a udělali s námi rozhovor. Septic s vámi!